Skip Navigation

Wybierz język

Produkty inne niż samochodowe

Silniki spoza branży samochodowej również wymagają wsparcia – począwszy od rekreacji wodnej obejmującej sporty wodne, aż do agresywnych środowisk związanych z aplikacjami przemysłowymi.

Kompletna gama produktów Champion®do małych silników i zastosowań przemysłowych

Champion®jest liderem w zakresie technologii produktów zapłonowych od chwili, gdy firma Champion® rozpoczęła produkcję świec zapłonowych w 1908 r. Od tego czasu technologia bardzo mocno rozwinęła się, natomiast marka Champion® nieustannie znajduje się na przedzie stawki, zapewniając wiodące na świecie technologie i rozwiązania dla producentów branży motoryzacyjnej.

Champion®oferuje dwie bardzo charakterystyczne gamy produktów do zastosowań w samochodach osobowych lub pojazdach ciężarowych. Jedna z nich jest specjalnie zaprojektowana do małych silników a druga do zastosowań przemysłowych.

SILNIKI O MAŁEJ POJEMNOŚCI
smallengine_new logo copy

Champion® oferuje najszerszą gamę świec zapłonowych charakteryzujących się lepszą zdolnością zapłonu i parametrami roboczymi. Kosiarki do trawy, sprzęty wodne lub pilarki łańcuchowe – nie ma znaczenia, jak bardzo mały jest silnik – Champion® ma do niego odpowiednią świecę. Spędzaj jeszcze więcej czasu na świerzym powietrzu.

Pokaż PDF

ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
2016-06 Champion Spark Plugs05

Świece Champion® do zastosowań przemysłowych bazują na światowym doświadczeniu inżynierów Federal-Mogul. Metale szlachetne, technologia oporników F.I.S.S. i konstrukcja Hot Lock umożliwiają nam dostarczanie świec, które wytrzymują wysokie temperatury oraz/lub wysokie obciążenia, dzięki czemu sprzęt przemysłowy można niezawodnie uruchomić i eksploatować. Gama 4 serii oferuje niezawodne i trwałe rozwiązania do silników stacjonarnych, komercyjnych oraz gazowych

Pokaż PDF